10 EDYCJA WARSZTATÓW WOKALNYCH

W dniach od 31 stycznia do 5 lutego grupa uzdolnionej wokalnie i teatralnie młodzieży z placówek oświatowych gminy Świdnica realizuje dziesiątą już edycję warsztatów profilaktyczno-wokalnych. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Lubachowie rozbrzmiewa kolejny raz śpiewem i muzyką. 

Uczestnicy spotkali się, aby pod kierunkiem instruktorów popracować nad materiałem wokalnym, tanecznym i tekstowym, ponieważ założeniem tegorocznych warsztatów organizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej jest sfinalizowanie przygotowania widowiska pt. „Dzielmy się nadzieją". Praca nad widowiskiem rozpoczęła się w sierpniu 2021 roku na IX edycji warsztatów. Wówczas praca nad materiałem koncentrowała się wokół nagrań studyjnych, z których powstała płyta w formie słuchowiska. 

 18 lutego 2022 roku o godzinie 18.00 w sali Teatru Świdnickiego Ośrodka Kultury odbędzie się premierowy pokaz dokonań „ROZŚPIEWANYCH DZIECIAKÓW GMINY ŚWIDNICA” w formie widowiska, który będzie stanowił ukoronowanie starań młodych artystów.

http://www.gmina.swidnica.pl/content/view/7097/1/

http://www.gmina.swidnica.pl/content/view/7109/1/