Długo oczekiwane i upragnione wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Już za kilka dni dzieci i młodzież będą mogły cieszyć się „wolnością”.

Miesiąc czerwiec to czas, kiedy można powoli zacząć odpoczywać od nauki, pobyć kilka dni w gronie kolegów i koleżanek na wycieczkach klasowych bez książek, zeszytów i nadmiaru obowiązków.

W naszym schronisku swoje przedwakacyjne dni postanowili spędzić uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Woli Książęcej, Szkoły Podstawowej nr 2 w Polkowicach, Szkoły Podstawowej w Strzelcach oraz z Gminnego Zespołu Szkół nr 2 w Wałbrzychu. Nie zabrakło również wizyt ze szkół z województwa śląskiego i wielkopolskiego, a także dzieci i młodzieży z ZHP w Garwolinie.

Nasi goście bardzo aktywnie spędzali czas na poznawaniu historii naszej okolicy. Zwiedzili m.in. Zamek Grodno, Sztolnie Walimskie, Pałac w Jedlince, Zaporę i Elektrownię Wodną, rejs statkiem po jeziorze Bystrzyckim. Nie zabrakło tez zajęć sportowych, zabaw muzycznych czy wspólnej integracji i śpiewania przy ognisku.

Życzymy miło spędzonych wakacji i samych słonecznych dni!

,,Przejdź do galerii zdjęć >"